Aktualności

2023.09.09 – Zawody o „ PUCHAR BURMISTRZA oraz  KOMENDANTA POLICJI W KWIDZYNIE

W dniu 09 września 2023 roku KSSK GWARD na terenie miejskiej strzelnicy w Kwidzynie zorganizował zawody strzeleckie o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA KWIDZYNA oraz o PUCHAR KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W KWIDZYNIE”
Zawody przeprowadzono w konkurencjach:
– pistolet dokładny
– pistolet dynamiczny ( z dobiegiem)
– pistolet dynamiczny – konkurencja przygotowane przez GARAND
Konkurencje były klasyfikowane indywidualnie oraz drużynowo. Dodatkową konkurencją był rzut granatem na odległość 25 m do celu.
Na ostateczny wynik miały wpływ sumy punktów:
– w zawodach o Puchar Burmistrza Miasta Kwidzyna – suma wyników ze strzelania dokładnego oraz strzelania z dobiegiem. Najlepsze wyniki osiągnęli:
1. Janusz SKOSOLAS
2. Grzegorz ORŁOWSKI
3. Grzegorz TOMCZAK
– natomiast w części zawodów o Puchar Komendanta Powiatowego Policji o wyniku końcowym zadecydowała suma punktów strzelania dokładnego oraz ilość punktów uzyskana z konkurencji „rzut granatem”. Najlepsze wyniki osiągnęli:
1. Leszek TYLAK
2. Sebastian CUPRYJAK
3. Grzegorz TOMCZAK
Dla wszystkich zwycięzców w klasyfikacji indywidualnej oraz drużynowej Burmistrz Miasta Kwidzyna Pan Piotr Widz wspólnie z Przewodniczącym Rady Powiatu Panem Jerzym Śniegiem oraz Komendantem Powiatowym Policji Panem Januszem Skosolasem wręczyli puchary, medale oraz pamiątkowe dyplomy. Wszyscy dodatkowo otrzymali nagrody ufundowane przez organizatora, Miasto Kwidzyn i sponsorów.
W każdej konkurencji w strzelaniu indywidualnym w zawodach o PUCHAR BURMISTRZA MIASTA KWIDZYNA i o PUCHAR KOMENDANTA POWIATOWEGO POLICJI W KWIDZYNIE oraz strzelaniu GARAND dla najlepszych zawodników zostały wręczone nagrody główne – 3 vouchery na pistolety CANIK.
Zawody udało się zorganizować dzięki zaangażowaniu i pracy wolontariuszy z GWARD, SPARTAKUS oraz wsparciu: Nadleśnictwa Kwidzyn, Miasta Kwidzyn, Powiatu Kwidzyńskiego, Cafe Sati, PUS Kwidzyn, firmy GARAND – importera i dystrybutora pistoletów marki CANIK, którym bardzo dziękujemy za poświęcony czas i włożony wysiłek.