Aktualności

2023.05.21- Mistrzostwa Polski „Long Range” sukcesy zawodników z GWARD

Maciej po ostatnich zawodach napisał :

„Trochę się pochwalę. Dzisiaj zakończyły się 3 dniowe Mistrzostwa Polski „Long Range” na poligonie w Orzyszu ( tym samym, na którym w piątek przekazywano „Himarsy” – ciekawe widowisko). Na owych zawodach kilkuset zawodników z Polski i Europy zmagali się w strzelaniu precyzyjnym daleko dystansowym w kilku kategoriach. ( Czyli takie strzelanie snajperskie) Miałem przyjemność brać w nich udział z wynikiem: Mistrz Polski w kategorii Najdłuższy dystans 1000 m karabin fabryczny i 5 miejsce w kategorii standard karabin fabryczny 300/ 600/ 800. Zwycięstwo dedykuję swojej ukochanej rodzince – Justynce, Amelii, Stasiowi a w szczególności Martusi, która z pewnością dmuchała z boku na kule konkurencji”

Ale to nie wszystko bo wydaje mi się nam że powinniśmy uzupełnić tę informację z  Mistrzostwa Polski w Orzyszu o pozostałych naszych klubowiczach którzy reprezentowali nasz klub aby wszystko było jasne, załączamy cały komunikat z zawodów.

W mistrzostwach udział wzięli udział:
1) PRZYBYLSKI Maciej
2) LEMPKOWSKI Michał
3) GALIŃSKI Wojciech
4) SUMIŃSKI Piotr
5) ŚWIDZIŃSKI Marcin
6) KOWALSKI Lech
7) ZASTAWNY Jan

Rezultaty – MP Longrange Open 20do 21.05. 2023 Orzysz – BIELIK – Dzwierzuty

Wszystkim Panom oczywiście składamy Gratulacje